Hakkımızda

Mobilethinks Bilişim

MobileThinks  ar-ge ve yazılım geliştirme üzerine çalışmalar yapan teknoloji,inovasyon firmasıdır.

2011 yılında kurulan MobileThinks  projelerinde; yazılım ve donanım alanında en yeni teknolojileri kullanır ve bunları ortak bir yazılım altyapısında birleştirerek müşterilerine fark yaratan çözümler sunar. Özellikle Artırılmış Gerçeklik(Augmented Reality), Mobil Uygulamalar,Otomasyon yazılımlarının uç istemci çözümlerini Bilgi Teknolojileri ve Yazılım Çözümlerini, yaratıcı çözümlerle birleştirerek yaratıcı  projeler üretir.

İnovasyonu  donanım teknolojileri ile birleştireren MobileThinks,genç ve dinamik ekibiyle, tüm projelerine fark yaratan yaklaşımlar sunar. Kullandığı renklerin, tipografinin, görsellerin, diğer tüm tasarımsal ve teknolojik detayların hedef pazarı nasıl etkileyeceğini bilir. Farklılaştırma yeteneğiyle, yüksek bir pazarlama verimliliği yaratır.

Kamu kurumları başta olmak üzere, Dijital Pazarlamanın hayati önem taşıdığı sektörlere referans niteliğinde, özgün ve seçkin projeler üretir.

iOS’tan Android’e,Windows’a  uzanan  yaygın platformlarda yazılım hizmeti sunan MobileThinks  yazılım ve donanım alanındaki en yeni teknolojileri kusursuz bir uyumla birleştirerek, müşterilerine fark yaratan çözümler sunmaya devam ediyor.

mobil uygulama,iphone,android,mobil uygulama geliştiren firma,mobilethinks,mobil belediye,mobil devlet,mobil saha,augmented reality,arttırılmış gerçeklik,tmob,pozitron,webrazzi,speksko,spexco,mobilion,mobilethinks,mobil gazete,mobile application,mobil aplikasyon,tikle,nexum,facebook,twitter
Copyright 2013 | MobileThinks | Her hakkı saklıdır