Mobil Uygulamalar

Türkiye, dinamik ve genç tüketici profiliyle mobil cihaz kullanımı, e-ticaret ve internet kullanımı açısından kritik konumda. Bu durum mobil uygulamaları, müşteri iletişimi ve interaktif pazarlama aktivitelerinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor. Bir mobil uygulama sayesinde, servislerinizi müşterinizin parmaklarının ucuna getirerek, sunduğunuz hizmet ağını genişletebilir, marka bağımlılığınızı artırabilirsiniz.

“Mobil Uygulama” pazarının Türkiye’deki öncülerinden olan Mobilethinks olarak, Mobil Uygulama projelerimizi tasarım ve teknolojinin ilham verici ahengiyle gerçekleştiriyoruz.

iOS’tan Android’e Windows 8’e var olan platformlarda yazılım hizmeti sunan Mobilethinks olarak, fark yaratan kimliğiyle ülkemizde mobil dünyaya yön vermek için çalışıyor.

Size sunduğunuz hizmetlerdeki sınırımızı hayal gücünüz belirliyor.

mobil uygulama,iphone,android,mobil uygulama geliştiren firma,mobilethinks,mobil belediye,mobil devlet,mobil saha,augmented reality,arttırılmış gerçeklik,tmob,pozitron,webrazzi,speksko,spexco,mobilion,mobilethinks,mobil gazete,mobile application,mobil aplikasyon,tikle,nexum,facebook,twitter
Copyright 2013 | MobileThinks | Her hakkı saklıdır